Skip to content

Specjaliści od kontenerów

Szukasz firmy, która zna się na kontenerach? 

Trafiłeś w dobre miejsce.

Kim jesteśmy?

Montaż, demontaż i naprawa kontenerów to nasz chleb powszedni. Nasza firma działa nieprzerwanie od 25 lat, a od 10 specjalizujemy się ze wszystkim co związane z zestawami kontenerowymi.

Kontenery znamy na wskroś!

Obsługa techniczna kontenerów biurowych, sanitarnych i morskich to nasza działka. Nasze budowle stanowiły dworce tymczasowe, przejścia graniczne, biura budowy i nie tylko!

Kontenery biurowe, sanitarne oraz morskie marki Containex występują w wielu odmianach i wersjach wyposażenia. Kontener może zostać przebudowany wedle życzenia klienta – możliwe relokacje okien i drzwi, a nawet montaż bądź demontaż dodatkowych wewnętrznych ścian działowych i drzwi wewnętrznych.

Kontenery biurowe i sanitarne są kontenerami modułowymi – co daje możliwość
przebudowania jak i opcja ich łączenia w wielkie zestawy kontenerowe.

Budujemy zestawy każdego rozmiaru

Zestawy kontenerowe są popularne wśród biur sprzedaży i firm budowlanych, gdzie służą one jako pomieszczenia socjalne, biurowe, magazynowe i sanitarne. Kontenery są przygotowane na każdą ewentualność – wszystkie są zaopatrzone w instalację elektryczną i grzewczą. Wystarczy podpiąć kontener do prądu i wody – mamy gotowe biuro bądź pomieszczenie socjalne.

Kontenery można łączyć w zestawy zarówno w poziomie jak i w pionie, przez co nasza konstrukcja może osiągnąć nawet parę poziomów. Każdy kontener może zostać przebudowany w dowolny sposób – można dostawić okna, przestawić drzwi, można zamontować ściankę działową, zupełnie jak klocki Lego!

Kompleksowa obsługa!

Nasza firma świadczy usługi obsługi technicznej kontenerów. Co to oznacza?
– Montaż i demontaż zestawów kontenerowych,
– transport samochodami ciężarowymi z HDS,
– montaż podestów, schodków, pomostów, barierek,
– pełne dostosowanie instalacji elektrycznej i grzewczej wedle życzenia klienta,
– projekt oraz realizacja projektu przebudowy kontenera, tj. adaptacja i rozmieszczenie okien, drzwi, ścian działowych oraz drzwi wewnętrznych według projektu,
– gdy przygrzeje słońce – wyposażenie kontenerów w klimatyzację,
– renowację kontenerów.

Stare kontenery? Wyremontujemy je!

Przyjmujemy również zlecenia na remont starych kontenerów oraz zestawów kontenerowych. Nasz doświadczony zespół jest w stanie tchnąć nowe życie w starą konstrukcję. Użytkowe kontenery używane mogą zostać zrewitalizowane oraz dostosowane do życzeń klienta tak, by służyły przez kolejne lata. 

Zapraszany do kontaktu

Osoba kontaktowa - Tomasz Grygoruk

Zainteresowanych zapraszamy również do odwiedzenia nas w naszej siedzibie. Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt.